Kariera

 Elektrozilla.pl jest znanym i cenionym pracodawcą, czego dowodem jest otrzymane w 2014 roku wyróżnienie - "Gazela Biznesu" przyznawane przez redakcję "Puls Biznesu" .Nagroda ta przyznawana jest corocznie przez niezależne zespoły ekspertów z różnych dziedzin życia i gospodarki.

Gazele Biznesu

Elektrozilla.pl stwarza szansę na ciekawą pracę dla ludzi przedsiębiorczych, twórczych i otwartych na innych. Dbamy o kompetencje merytoryczne naszego zespołu, przeznaczając znaczne środki na podnoszenie jego kwalifikacji, szkolenia interpersonalne i zawodowe. Równie ceniona, przez naszych pracowników, jest stabilność zatrudnienia oraz możliwość realizacji swoich ambicji zarówno w kontekście awansów, jak i wynagrodzenia.

 

Jeśli jesteś: odpowiedzialny i pracowity, do pracy podchodzisz z entuzjazmem, cechuje Cię kreatywność i spostrzegawczość, jesteś twórczy i ciekawy świata, chętnie angażujesz się w wykonywane obowiązki, stawiasz przez sobą ciągle nowe cele, łączysz uczciwość z terminowością, energię z elastycznością i masz marzenia - dołącz do nas!

ZŁÓŻ CV 

pixel